Filtra
Fshi

Në këtë kategori "Fustane prej kadifeje"bëjnë pjesë 1 produktet në vazhdim

Fustane kadife glamuroz për femra

Po kërkoni ndryshim elegant në fustanin e zi tipik? Zgjedhni fustanin kadife për mbrëmjen e ardhshme. Ky material i dendur duket bukur në ngjyra të pasura xhevahirësh, i kombinuar me zbukurime kostumesh që bien në sy. Fustani kadife me mëngë të gjata duket gjithmonë i sofistikuar ose zgjedhni fustan të ngushtë për të theksuar linjat trupore. Për raste më të përditshme, zgjedhni tunikë nga kadifeja dhe visheni me atlete të bardha.