Shih të gjitha

  • BLUZË ME KAPUÇ ME QËNDISJE - I bardhë nga Zara
 • Pulovra që bien në sy për femra

  Zbuloni stil të ri të përditshëm përmes koleksionit tonë online të pulovrave dhe pulovrave me kapuç për femra. Format e gjera dhe të shkurtuara theksojnë proporcionet e këtyre veshjeve atletike për kohë të lirë, ndërsa thëniet me stampime grafike dhe paletët e reja të ngjyrave ofrojnë dukje më të guximshme. Pulovrat me kapuç në ngjyrë të zezë, të bardhë dhe gri janë të përshtatshëm për t'u veshur mbi çdo gjë, nga fustanet e këndshëm deri te pantallonat urban me xhepa.
  • SMILEY ® ORIGINALS SWEATSHIRT - E kaltër elektrike nga Zara
  • BLUZË HOODIE TEKST ME QËNDISJE - E kaltër/ E bardhë nga Zara
  • BLUZË HOODIE ME KAPUÇ - E zezë nga Zara
  • BLUZË HOODIE KATE MOSS © ICONIC IMAGES / TERRY O’NEILL 2024 - E zezë nga Zara
  • BLUZË HOODIE KOMBINIM ME PUPLIN - Gri me cirka nga Zara
  • BLUZË HOODIE OVERSIZE STAMPIM TEKSTI - I bardhë nga Zara
  • BLUZË CROP ME KAPUÇ - Rozë nga Zara
  • BLUZË CROP ME KAPUÇ - Gri me cirka nga Zara
  • BLUZË CROP ME KAPUÇ - Gri e errët nga Zara
  • BLUZË CROP ME KAPUÇ - Gri e errët nga Zara
  • BLUZË HOODIE E PUSHTË ME TEKST - Gri me cirka nga Zara
  • BLUZË BOMBER ME ZINXHIR - Ngjyrë deveje mesatare nga Zara
  • BLUZË HOODIE EFEKT NEOPRENI ME STOPPER - E bardhë e thyer nga Zara
  • BLUZË HOODIE MËNGË ME BIZHUTERI - E zezë nga Zara
  • BLUZË HOODIE ME GURË - E zezë nga Zara
  • BLUZË HOODIE CROP BAZIKE - Gri me cirka nga Zara
  • TOP INTERLOCK EFEKT I ZBARDHUR - E zezë nga Zara
  • BLUZË HOODIE OVERSIZE - E verdhë nga Zara
  • BLUZË E PUSHTË EFEKT I ZBARDHUR - E zezë nga Zara
  • BLUZË OVERSIZE TIE DYE - Gri e errët nga Zara
  • BLUZË HOODIE E PUSHTË EVERLAST® X ZARA - Blu marinari nga Zara
  • BLUZË HOODIE ME QËNDISJE EVERLAST® X ZARA - Gri me cirka nga Zara
  • TOP ME THURJE - E kuqe e çelur nga Zara
  • TOP ME THURJE - Natyrale e hapur nga Zara
  • FUSTAN HOODIE I PUSHTË - Gri e errët nga Zara

MUND T’JU INTERESOJË