BLUZË ME STAMPIM PATRICK NAGEL ©

Bluzë e gjerë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të shkurtra. Detaj stampimi në shpinë i Patrick Nagel © Jennifer Dumas Inc.

JOIN LIFE Care for fiber: 100% pambuk organik.

2.790 ALL

Ngjyra E zezë | 0962/400

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë