Xhupa Aviatori


  • Xhaketa të ngrohta push nga kamoshi artificial për femra

    Prej xhaketave klasike ‘aviator’ e deri te palltot e mahnitshme pellushi, kamoshi artificial vjen me silueta të veshjeve të sipërme krejtësisht të reja. Kombinoni xhaketë të kremtë kamoshi me xhinse dhe çizmet e shkurtëra të preferuara për fundjavë ose shtoni sharm në dukjen tuaj të përditshme në punë duke pëzgjedhur stil të palltos me lesh të shkurtuar në jakë dhe manshetë.

MUND T’JU INTERESOJË