XHINSE TË BUTA TË LIRSHME

Xhinse me shtrat të lartë me qemer elastik dhe rrudha. Efekt i zbardhur. Palë me finiturë të përthyer. Mbërthim i përparmë me zinxhir dhe tre kopsa metalike.

3.490 ALL1.790 ALL-45%

Ngjyra Blu indiane e errët | 6147/051

Zgjidh masën

  • 32
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë