Pallto Dimri

Nuk u gjet asnjë produkt
Provo të heqësh ndonjë filtër

Pallto Dimri për Meshkuj

Palltot për dimër vijnë në forma të shumta. Të qepura, nga leshi, me mbushje dhe me kapuç, ka opsione për raste elegante dhe të përditshme. Atyre u janë bashkangjitur palltot me kapuç gëzofi, pardesyt, këmishë-xhaketët dhe dizajnet me kapuç me stampime, motive dhe ngjyra të ndryshme, nga ngjyrat klasike si e zeza dhe gri deri te ngjyrat ndriçuese si bluja, jeshilja dhe e kuqja. Qoftë të kombinuara me kostume apo me bluza me mëngë të shkurtëra dhe xhinse, koleksioni përmbanë pallto që i përshtaten të gjitha stileve.

MUND T’JU INTERESOJË