Shih të gjitha

  • ZW COLLECTION BLOUSE WITH EMBROIDERED NECK - E bardhë e thyer nga Zara
 • Bluza dhe Këmishë për Femra

  Prej këmishëve të bardha klasike deri te bluzat me lule, ka shumë ide të reja për t'i konsderuar në koleksionin tonë të këmishëve dhe bluzave për femra. Këmishët xhins, me kuadrato, tunikët dhe bluzat me dantellë, të gjitha janë freskuar dhe mund të kombinohen me gjithçka, prej fundeve të përditshme me zbukurime deri te xhinset tuaja të preferuara.
  • ZW COLLECTION CROCHET SHIRT - E bardhë e thyer nga Zara
  • ZW COLLECTION SHIRT WITH LACE TRIMS - E bardhë e thyer nga Zara
  • KËMISHË LINO 100% ZW COLLECTION - Gri e errët nga Zara
  • SHIRT WITH CONTRAST FRETWORK PRINT - Shumëngjyrëshe nga Zara
  • KËMISHË GJYSMËTRANSPARENTE STAMPIM ME LULE - Shumëngjyrëshe nga Zara
  • BLUZË ME DETAJE ME DANTELLA - I bardhë nga Zara
  • KËMISHË FINITURA ME THEKË - I bardhë nga Zara
  • FLOWING FABRIC SHIRT WITH POCKETS - Çokollatë nga Zara
  • FLOWING FABRIC SHIRT WITH POCKETS - Gri e errët nga Zara
  • STRIPED SHIRT WITH BACK BOWS - Natyrale/kafe nga Zara
  • STRIPED CREASED-EFFECT SHIRT - Ngjyrë natyrale nga Zara
  • METALLIC THREAD STRIPED SHIRT - E gjelbër/E bardhë nga Zara
  • KËMISHË RUSTIKE ME FIJE METALIKE - Ngjyrë natyrale nga Zara
  • LINEN BLEND CROSSOVER CROP TOP - E zezë nga Zara
  • BLUZË AZHURE ME KONTRAST ME LINO - I bardhë nga Zara
  • METALLIC THREAD STRIPED SHIRT - Natyrale/Bezhë nga Zara
  • RUSTIC STRIPED BLOUSE - Natyrale/ E zezë nga Zara
  • KËMISHË ME KUADRATE ZW COLLECTION - E kaltër nga Zara
  • TOP I RRUDHUR LINO ZW COLLECTION - Kafe nga Zara
  • KËMISHË STAMPIM ME LULE - Shumëngjyrëshe nga Zara
  • KËMISHË ME VIJA ME LINO - E bardhë/e kaltër nga Zara
  • KËMISHË ME VIJA ME LINO - E kaltër/ E bardhë nga Zara
  • KËMISHË CROPPED PUPLINI LIMITED EDITION - Gri e hapur nga Zara
  • KËMISHË OKSFORD ME PAMBUK - I bardhë nga Zara

MUND T’JU INTERESOJË