Shih të gjitha

  • BEADED DRESS WITH RHINESTONES - Argjend nga Zara
 • Veshje të Brendshme për Femra

  Veshjet e brendshme kualitative dhe të rehatshme ofrojnë bazë për vetëbesim. Sutjenat, 'bralettes' dhe truporet 'bodysuits' vijnë të përshtatura për trupi dhe mbështetëse ndërsa brekët, tangat dhe shorcet apo pantallonat e shkurtëra vijnë nga dantella, sateni dhe pambuku. Prej të brendshmeve që mund të shihen lehtësisht kur vishen me këmisha të tejdukshme apo me fustane mbrëmjeje deri te artikujt e dizajnuar për të mos u vërejtur, ky koleksion është përmbajtësor.
  • BEADED BRA WITH FRINGING - Rozë e zbehtë nga Zara
  • BEADED BRA WITH FRINGING - Rozë e zbehtë nga Zara
  • EMBROIDERED MESH LEGGINGS - Ngjyrë natyrale nga Zara
  • EMBROIDERED MESH BODYSUIT - Ngjyrë natyrale nga Zara
  • SATIN TROUSERS WITH LACE TRIM - Ngjyrë natyrale nga Zara
  • SATIN TOP WITH EMBROIDERY AND LACE TRIM - Ngjyrë natyrale nga Zara
  • EMBROIDERED MESH BODYSUIT - Ngjyrë natyrale nga Zara
  • FUSTAN HALTER RRUAZA DHE TEMINA - rozë e lehtë nga Zara
  • FUSTAN CUT OUT ME RRUAZA - Ngjyrë hiri nga Zara
  • FUSTAN CUT OUT ME RRUAZA - Ngjyrë hiri nga Zara
  • FUSTAN HALTER RRUAZA DHE TEMINA - rozë e lehtë nga Zara
  • BEADED DRESS WITH RHINESTONES - Argjend nga Zara
  • EMBROIDERED DRESS WITH BEADING - Natyrale/ E zezë nga Zara
  • FUND ME FLUTURA - E zezë nga Zara
  • ASYMMETRIC BEADED LACE TOP - E zezë nga Zara
  • FUSTAN ME RRUAZA DHE TEMINA - Ngjyrë gri nga Zara
  • FUSTAN ME RRUAZA DHE TEMINA - Ngjyrë gri nga Zara
  • ÇANTË KUTI MBËRTHECKË E ARTË - i bardhë nga Zara
  • KASKETË ME RRUAZA DHE PERLA - I bardhë nga Zara
  • FUSTAN GEORGETTE QËNDISJE ME RRUAZA - Vjollcë nga Zara
  • FUSTAN RRJETË ME TEMINA - NË Të GJELBËR nga Zara
  • FUSTAN KËMISHË E BRENDSHME I GJATË - E zezë nga Zara
  • FUSTAN KËMISHË E BRENDSHME I GJATË - rozë e lehtë nga Zara
  • FUSTAN I SHKURTËR ME ASTAR FORMËSUES - rozë e lehtë nga Zara