ЅВОНЕСТИ ХЕКЛАНИ ПАНТАЛОНИ

Панталони со висок струк и еластичен колан. Ѕвонести ногавици.

JOIN LIFE Care for water: произведено со употреба на помалку вода.

Екру / Црна | 0085/307

1.490,00 MKD-30%999,00 MKD
Артиклите во кошничката не може да се резервираат додека не го извршите купувањето.

Изберете величина

  • S
  • M
  • L

Стави во кошничка

Процесирај нарачка
  • Опцијата „Проверете ја достапноста во продавниците“ е привремено деактивирана.