ПОЛНЕТА РАЧНА ЧАНТА

Мала ватирана рачна чанта. Рачки. Внатрешен џеб со патент и надворешен џеб. Се закопчува со магнетно копче.

Висина x Должина x Ширина: 30 x 21 x 11 cm.

999,00 MKD199,00 MKD-80%

Боја: Окер | 0653/232

Изберете величина

  • M
Ќе ве информираме кога ќе го има на залиха

Стави во кошничка

Процесирај нарачка