Bazike


 • Kompletoni gardërobën tuaj me maica bazike për femra

  Një koleksion i mirë i maicave bazike është bazë për çdo dukje të bukur. E zeza, e bardha, gri dhe maicat me vija janë esenciale dhe përshtaten me çdo gjë; prej xhinseve deri te fundet festive. Sigurohuni që gardëroba juaj të jetë e mbushur me maica të thjeshta për secilin rast dhe shiqoni se si ju nuk do të bllokoheni asnjëherë për të vendosur se çfarë të vishni.  • BLUZË KOMBINIM VEREF
   12,95 EUR
   NGJYRA: E bardhë e thyer, Natyrale/e kuqe
   Bluzë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të shkurtra. Detaje pëlhure kombinuar me një ngjyrë.
  • BLUZË KOMBINIM VEREF