Shih të gjitha

  • CONTRAST MIDI DRESS WITH BELT - Deve e errët nga Zara
 • Fustane për Femra

  Prej stileve të fustaneve me rrip deri te fustanet e ngushtë rrëshqitës që theksojnë linjat trupore, fustanet për femra vijnë me forma, stampime dhe ngjyra tërësisht të reja për këtë sezonë. Zbuloni diçka të përshtatshme për të gjitha rastet nga koleksioni jonë online; varësisht a jeni të dhëna pas fustaneve këmishë të nevojshëm për punë apo fustaneve të thurur dhe të rehatshëm për fundjavë. Jeni duke kërkuar ndonjë fustan klasik festiv? Zgjedhni nga koleksioni jonë i fustaneve të zi elegant dhe fustaneve glamuroz me gjatësi maksi.
  • FOIL MINI DRESS - E kaltër e hapur nga Zara
  • FUSTAN MIDI LLASTIKU - Portokalli nga Zara
  • PRINTED METALLIC THREAD DRESS WITH CUT-OUT - Shumëngjyrëshe nga Zara
  • FUSTAN MIDI LLASTIKU - Kaki nga Zara
  • PATCHWORK PRINT HALTER MIDI DRESS - I purpurt nga Zara
  • SATIN DRESS WITH BACK NECKLINE DETAIL - Çiklamin nga Zara
  • FUSTAN STAMPIM PATCHWORK - E gjelbër/natyrale nga Zara
  • FUSTAN MINI I RRUDHUR PAS TRUPIT - Koral nga Zara
  • FUSTAN CUT OUT ME RRUDHË - E kuqe nga Zara
  • FUSTAN ME THURJE OFF SHOULDER - E kuqe nga Zara
  • FUSTAN MIDI LLASTIKU - E zezë nga Zara
  • FUSTAN PREJ LINOJE ME STAMPIM - E bardhë/ E kuqe nga Zara
  • FUSTAN MIDI SATENI - E zezë nga Zara
  • JUMPSUIT WITH CONTRAST POPLIN - Blu marinari/E bardhë nga Zara
  • ASYMMETRIC MIDI DRESS - Ngjyrë natyrale nga Zara
  • LACE-TRIMMED DRESS - Gri nga Zara
  • ZW COLLECTION PRINT SHIRT DRESS - Shumëngjyrëshe nga Zara
  • ZW COLLECTION SHORT PRINTED DRESS - Shumëngjyrëshe nga Zara
  • ZW COLLECTION CONTRAST EMBROIDERY DRESS - Ngjyrë natyrale nga Zara
  • LACE-TRIMMED DRESS - Gri nga Zara
  • ZW COLLECTION SATIN DRESS - E kaltër elektrike nga Zara
  • FUSTAN ME PALA PLISE HALTER - Të stampuara nga Zara
  • FUSTAN ME PALA I STAMPUAR - E bardhë e thyer nga Zara
  • FUSTAN ME PALA I STAMPUAR - E bardhë e thyer nga Zara
  • FUSTAN MIDI ME LINO - Ngjyrë rëre nga Zara
  • FUSTAN MIDI ME LINO - E zezë nga Zara
  • FUSTAN I SHKURTËR TYL ME STAMPIM - unike nga Zara
  • ZW COLLECTION SATIN DRESS - E kaltër elektrike nga Zara
  • FUSTAN ME PALA I STAMPUAR - E bardhë e thyer nga Zara
  • DENIM TRF STRAIGHT JUMPSUIT - E kaltër e hapur nga Zara
  • FUSTAN TYL ME LULE - rozë e lehtë nga Zara
  • FUSTAN ORGANZA ME LULE - Ngjyrë natyrale nga Zara
  • FUSTAN FINITURË SATENI ME LULE - Ngjyrë natyrale nga Zara
  • FUSTAN KËMISHË ME PALA - I bardhë nga Zara

MUND T’JU INTERESOJË