JEANS ZW THE MARINE STRAIGHT

Slim Fit - Relaxed Leg - High Rise
JEANS ZW SIGNATURE DENIM

Фармерки со висок струк, задни надворешни џебови, ногавици без рабови и преден патент и горно копче. Slim Fit - Relaxed Leg - High Rise
JEANS ZW SIGNATURE DENIM

Фармерки со висок струк, задни надворешни џебови, непорабени рабови и закопчување со патент и горно копче.

Црна | 8246/048

1.990,00 MKD

Изберете величина

  • 32
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44
    Coming soon44 - Ќе ве информираме кога ќе го има на залиха

Стави во кошничка

Процесирај нарачка