ЧАНТА ЗА ОКОЛУ СТРУК СО ЏЕБОВИ

Чанта за околу струк од техничка ткаенина. Предни прегради со патент. Прилагодлива прерамка на закопчување со клип.

Висина х Должина х Ширина 10 x 45 x 3 cm.

999,00 MKD199,00 MKD-80%

Боја: Црна | 0653/259

Изберете величина

  • M
Ќе ве информираме кога ќе го има на залиха

Стави во кошничка

Процесирај нарачка