ТЕКСТУРИРАН ЏЕМПЕР

Џемпер со лежерен крој, кружен изрез, долги ракави и ребрести рабови.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 35% рециклиран полиестер.

1.990,00 MKD

Боја Боја на камила | 5755/303

Изберете величина

  • M
  • L
  • XL

Стави во кошничка

  • Опцијата „Проверете ја достапноста во продавниците“ е привремено деактивирана.

може да ви се допадне и