САТЕНСКИ ПАНТАЛОНИ FULL LENGTH FLARE

Панталони со висок струк, ѕвонести ногавици со шлицови и закопчување со скриен страничен патент.

Фуксија | 3067/432

1.690,00 MKD-40%999,00 MKD
Артиклите во кошничката не може да се резервираат додека не го извршите купувањето.

Изберете величина

 • XS
 • S
 • M
 • L
  Слични производи 
 • XL
  Слични производи 
 • XXL
  Слични производи 

Стави во кошничка

Процесирај нарачка
 • Опцијата „Проверете ја достапноста во продавниците“ е привремено деактивирана.