ПРИВРЗОК СО ПОВЕЌЕ ТОРБИЧКИ

Приврзок со повеќе торбички:

-Новчаник за визит карти со 3 отвори.
-Долга чанта со внатрешно огледало и метално клик клак затворање.
-Футрола за слушалки.

1.290,00 MKD199,00 MKD-80%

Боја: Црна | 4736/204

Изберете величина

  • M
Ќе ве информираме кога ќе го има на залиха

Стави во кошничка

Процесирај нарачка