ПОЛНЕТ ЕЛЕК СО КАЧУЛКА

1.190,00 ден
-49%
599,00 ден

Елек со качулка. Предно закопчување со патент. Предни џебови со поларна внатрешност. Постава од полар.

Сина | 5992/503

Изберете величина

Стави во кошничка