ПЛИШЕНА БОМБЕР ЈАКНА

1.290,00 ден

Бомбер јакна со кружен изрез, долги ракави, ребрести рабови, преден патент и контрастен вметок.

Цигла | 5431/617

Изберете величина

Стави во кошничка