ПЛЕТЕНА ПОЛУ-КАРДИГАН ЈАКНА

Плетена полу-кардиган со V-изрез и долги ракави. Предно закопчување со копчиња. Предни надворешни џебови.

JOIN LIFE Care for water: произведено со употреба на помалку вода.

Светлосина | 5536/524

999,00 MKD-50%499,00 MKD
Артиклите во кошничката не може да се резервираат додека не го извршите купувањето.

Изберете величина

  • 9-12 months (80 cm)
    Слични производи 
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)
    Слични производи 

Стави во кошничка

Процесирај нарачка