ПИЖАМИ СО ОТВОРЕНА ПЛЕТКА

Комбинезон за бебе со кружен изрез и долги ракави. Закопчување со нитни на предниот и долниот дел и надворешен џеб на градите.

JOIN LIFE Care for water: произведено со употреба на помалку вода.

999,00 MKD

Боја Модра | 8501/433

Изберете величина

  • 0-0 months (50 cm)
  • 0-1 months (56 cm)
  • 1-3 months (62 cm)
  • 3-6 months (68 cm)
  • 6-9 months (74 cm)
  • 9-12 months (80 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и