ОСНОВНИ ДЕЗЕНИРАНИ БЕРМУДИ

499,00 ден

Бермуди со еластичен појас и предна врвка. Дезен преку цела површина.

Боја: Бела | 5643/501

Изберете величина

Стави во кошничка