НЕОНСКА МАИЦА СО МЕЧКА

399,00 ден
-25%
299,00 ден

Маица со заоблен изрез и кратки ракави. Апликација на градите со неон детаљ.

Средносива | 1887/712

Изберете величина

Стави во кошничка