МИНИ ВРЕЌЕСТА ЧАНТА ОД САТЕН

Мини вреќеста чанта од сатен достапна во неколку бои. Рачка со врзани детали. Прерамка со синџир за носење преку рамо. Внатрешна постава и џеб со патент. Се затвора со набирање на врвка и магнетно копче.

Висина x Должина x Ширина: 16 x 21 x 11,5 cm.

1.490,00 MKD399,00 MKD-70%

Боја: Сива како канадска куна | 6503/610

Изберете величина

  • УНИВЕРЗАЛНА ВЕЛИЧИНА

Стави во кошничка

Процесирај нарачка