КОНТРАСТЕН ПОЛНЕТ ЕЛЕК СО КАЧУЛКА

1.290,00 ден
-53%
599,00 ден

Полнет елек со плишена качулка. Предно закопчување со патент и нитни. Предни надворешни џебови.

Каки | 5992/501

Изберете величина

Стави во кошничка