БЛУЗОН СО СВЕТКАВИ МОНИСТА BARBIE™ MATTEL

1.290,00 ден

Блузон со кружен изрез и долги ракави. Ребрести рабови. Принт од BARBIE™ MATTEL со пулејки. Топол и мек внатрешен дел.

Екру | 5350/611

Изберете величина

Стави во кошничка