БЛУЗОН СО ВЕЗЕН СЛОГАН

999,00 ден

Блузон со кружен изрез, долги ракави и ребрести рабови. Везен слоган во иста боја на градите. Еластичен долен раб.

Малинова | 5431/614

Изберете величина

Стави во кошничка