Tops me pika


  • Veshje të larta me pika për çdo rast

    Bluza me pika nuk del asnjëherë nga moda dhe nuk do të duket kurrë demode në gardërobë. Zgjedhni bluzë me pika që lidhet në mes apo veshje të lartë të qendisur nga materiali i organzës si të rejat më të fundit në stil. Koleksioni jonë i ri është përplot copëza që mund t'i kombinoni me pantallona të zeza e të thjeshta apo t'i koordinoni me pantallona me pika për dukje të plotë me pika.
  • POLKA DOT CROP TOP

MUND T’JU INTERESOJË