Sandale


  • Sandale për Femra

    Sandalet për femra vijnë në dizajne me rripa, ortopedike, gladiatore, shapka dhe me taka katrore. Lëkura, kamoshi dhe goma marrin nga paleta tonale e ngjyrës së zezë, bardhë, 'camel', bezhë, rozë, e kuqe, blu, jeshile si dhe nga ngjyra vezulluese e artë dhe argjendtë. Sandalet balerina dhe 'espadrille' kompletojnë këtë koleksion, i cili sigurohet që të ketë sandale për femra që përshtaten me çdo veshje, prej veshjeve për zyrë deri te fustanet festive.