BLUZË PAMBUKU

Bluzë e konfeksionuar me pambuk 100%. Jakë e rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Finitura llastiku.

JOIN LIFE Care for water: e prodhuar duke përdorur më pak ujë.

Portokalli | 4174/155

19,95 EUR

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL
    Shih produkte të ngjashme

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë