BLUZË E QËNDISUR

Bluzë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Finitura llastiku. Detaj me qëndisje në pjesën e përparme.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 15% lesh i ricikluar.

Bezhë me cirka | 0085/302

25,95 EUR

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë