Vija

Nuk u gjet asnjë produkt
Provo të heqësh ndonjë filtër

Bluza me Vija për Djem

Bluzat me vija janë bazike në gardërobë. Klasike dhe 'cool', ato janë alternativë 'trendi' e bluzave të thjeshta dhe me motive. Koleksioni jonë përmbanë bluza me mëngë të gjata dhe bluza me mëngë të shkurtëra për t'u përkujdesur për raste dhe temperatura të ndryshme. Prej vijave Breton klasike deri te përditësimet bashkëkohore, të gjitha bluzat tona me vija janë të kualitetit të lartë për të siguruar qëndrueshmëri. Bluzat e 'regbit', me qafë-anije dhe dizajnet e thjeshta, të gjitha kontribuoujnë në koleksionin tonë.