STREÇE IMITIM LËKURE

Streçe me shtrat të lartë. Xhepa të rremë në pjesën e përparme. Palë me zinxhir anësor të fshehur nën tegel. Mbërthim i përparmë me zinxhir dhe kopsë.

2.790 ALL1.290 ALL-50%

Ngjyra Ngjyrë rëre | 8372/234

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë