SANDALE SPORTIVE TË SHESHTA ME RRUAZA Detaje

 

E zezë - 3621/510

Sandale të sheshta me ngjyrë të zezë. Rrip në pjesën e përparme dhe në kurrizin e këmbës me detaje rruazash. Rrip në pjesën e pasme me shirit ngjitës dhe detaje vijëzimi. Shollë sportive. Mbyllje përmes shiritit ngjitës rrotull kyçit të këmbës.

Lartësia e shollës 2.4 cm.

Zgjidh masën

Do të të lajmërojmë kur të jetë e disponueshme

  • Përbërja dhe kujdesi për produktin
  • Shih nëse gjendet në dyqane
  • Dërgesa, shkëmbime dhe kthime
  • Ndaj

TRANSPORTI FALAS ・ KTHIMI FALAS

Opsioni "Shiko disponueshmërinë në dyqan" do të jetë përkohësisht i çaktivizuar.
Pamje 1 nga SANDALE SPORTIVE TË SHESHTA ME RRUAZA të Zara-s
Pamje 2 nga SANDALE SPORTIVE TË SHESHTA ME RRUAZA të Zara-s
Pamje 3 nga SANDALE SPORTIVE TË SHESHTA ME RRUAZA të Zara-s
Pamje 4 nga SANDALE SPORTIVE TË SHESHTA ME RRUAZA të Zara-s
Pamje 5 nga SANDALE SPORTIVE TË SHESHTA ME RRUAZA të Zara-s