PULOVËR JAKË GOLF

Pulovër e thurur me filaturë me përzierje leshi. Jakë golf dhe mëngë të gjata. Finitura me llastik.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 25% poliamid i ricikluar.

3.990 ALL1.990 ALL-50%

Ngjyra E zezë | 6771/400

Zgjidh masën

  • M
  • L
  • XL
Do të të lajmërojmë kur të jetë e disponueshme

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë