PULOVËR I THJESHTË ME JAKË TË KTHYER

Pulovër i gjerë i thurur me filaturë leshi. Jakë e lartë dhe mëngë të gjata. Finitura me llastik.

3.990 ALL1.290 ALL-65%

Ngjyra Gri | 3332/310

Zgjidh masën

  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë