PANTALLONA TË SHKURTRA Detaje

 

E zezë - 5039/416

Pantallona të shkurtra me shtrat të lartë dhe bel elastik. Xhepa anash.

GJATËSIA E MODELIT: 177 CM

  • Përbërja dhe kujdesi për produktin
  • Shih nëse gjendet në dyqane
  • Dërgesa, shkëmbime dhe kthime
  • Ndaj

TRANSPORTI FALAS ・ KTHIMI FALAS

Opsioni "Shiko disponueshmërinë në dyqan" do të jetë përkohësisht i çaktivizuar.
Pamje 1 nga PANTALLONA TË SHKURTRA të Zara-s