KANOTIERE ME PERLA

Top me dekolte V dhe rripa të hollë të rregullueshëm. Aplikim perlash. Mbërthim me kapëse metalike në shpinë.

3.990 ALL

Ngjyra E zezë | 7521/204

Zgjidh masën

  • M

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë