JELEK I TRIKOTUAR ME KUADRATE

Jelek me jakë V dhe pa mëngë. Xhepa të përparmë pllakë. Mbërthim i përparmë me kopsa bizhuterie. Finitura me llastik.

3.490 ALL

Ngjyra E kaltër | 5755/001

Zgjidh masën

  • S
  • M

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë