FUND ME GJATËSI MESATARE IMITIM LËKURE

Fund me xhepa të përparmë. Pjesa e poshtme veref. Mbërthim i përparmë me zinxhir dhe kapëse metalike.

3.490 ALL1.790 ALL-45%

Ngjyra E zezë | 4387/045

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë