BLUZË ME STAMPIM TIE DYE

Bluzë e gjerë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Detaj i përparmë teksti me qëndisje i kombinuar me kontrast.

2.990 ALL

Ngjyra Gri | 5643/401

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë