BLUZË E THJESHTË ME JAKË V

Bluzë me jakë V dhe mëngë të shkurtra.

790 ALL

Ngjyra I bardhë | 4424/154

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë