TOP THURJE ME GREP ME LULE

Top me jakë të drejtë dhe tiranda. Mbërthim me kopsa në shpinë.

Ngjyrë natyrale | 1381/505

15,95 EUR-40%8,99 EUR
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Shtoje në shportë