XHUP ME MBUSHJE ME XHEPA

Xhup me jakë të ngritur dhe mëngë të gjata. Xhepa pllakë me kapak në ijë dhe me detaj me xhep të brendshëm. Mbërthim përpara me zinxhir të fshehur nën kapak me perçina.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 65% poliestër e ricikluar & 100% mbushje poliestre e ricikluar.

E zezë | 0029/406

59,95 EUR-45%29,99 EUR
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë