XHUP ME MBUSHJE ME KUADRATE FANELLATE

Xhup me mbushje me jakë të ngritur dhe mëngë të gjata me mansheta elastike. Xhepa me fileto në ijë dhe detaj xhepi i brendshëm. Palë e rregullueshme me llastik në anë. Mbërthim i përparmë me zinxhir të fshehur nën kapak.

Portokalli | 3918/312

59,95 EUR-30%39,99 EUR
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë