XHUP ME MBUSHJE ME KAPUÇ

Xhup i konfeksionuar me pëlhurë me strukturë ripstop, rezistente ndaj grisjes. Jakë e lartë me kapuç të rregullueshëm. Mëngë të gjata me mansheta me llastik nga brenda. Xhepa me mbërthim me zinxhir në ijë dhe detaj xhepi të brendshëm. Palë fundore e rregullueshme anash. Mbërthim i përparmë me zinxhir.

E zezë | 6985/404

59,95 EUR

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë