XHUP ME MBUSHJE IMITIM LËKURE

Xhup i gjerë me jakë të lartë dhe mëngë të gjata. Xhepa me fileto në ijë dhe me mbërthim me zinxhir nga brenda. Mbërthim i përparmë me zinxhir të fshehur nën kapak me perçina.

E zezë | 3046/388

69,95 EUR-40%39,99 EUR

Zgjidh masën

  • S
  • M
    Shih produkte të ngjashme
  • L
    Shih produkte të ngjashme
  • XL
    Shih produkte të ngjashme

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë