XHUP ME MBUSHJE IMITIM LËKURE

Xhup i gjerë me jakë të lartë dhe mëngë të gjata. Xhepa me fileto në ijë dhe me mbërthim me zinxhir nga brenda. Mbërthim i përparmë me zinxhir të fshehur nën kapak me perçina.

E zezë | 3046/388

69,95 EUR

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë