XHUP ME MBUSHJE BAZIK

Xhup me mbushje me jakë të ngritur dhe mëngë të gjata me mansheta elastike. Xhepa me mbërthim me zinxhir në ijë dhe detaj xhepi i brendshëm. Mbërthim i përparmë me zinxhir.

E zezë | 8281/306

49,95 EUR

Zgjidh masën

 • S
 • M
  Shih produkte të ngjashme
 • L
  Shih produkte të ngjashme
 • XL
  Shih produkte të ngjashme
 • XXL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë