XHUP I LEHTË ME MBUSHJE PACKABLE

Xhup i lehtë me xhep të brendshëm për ta ruajtur. Jakë e lartë dhe mëngë të gjata. Xhepa me tegel në ijë. Mbërthim i përparmë me zinxhir.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 45% poliestër e ricikluar & 100% mbushje poliestre e ricikluar.

Blu marinari | 4302/400

39,95 EUR-45%19,99 EUR

Zgjidh masën

 • S
 • M
  Coming soonM - Do të të lajmërojmë kur të jetë e disponueshme
 • L
  Coming soonL - Do të të lajmërojmë kur të jetë e disponueshme
 • XL
  Coming soonXL - Do të të lajmërojmë kur të jetë e disponueshme
 • XXL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë